ІННОВАЦІЙНI ШКОЛИ ЧЕРКАЩИНИ

Ліцей "Інтелект", 2019 р.

Директори закладів освіти завітали до ліцею «Інтелект» міста Київ, який є експериментальним навчальним закладом всеукраїнського рівня. На базі ліцею «Інтелект» та НТУУ «КПІ» проводиться Всеукраїнський експеримент створення моделі інноваційного навчально – виховного об’єднання «Середня школа – Вища технічна школа» - як шлях до Європейських стандартів з метою створення інноваційного навчального закладу європейського рівня і використання світових інтеграційних процесів у визначенні змісту та впровадження сучасних світових технологій навчання..Гостей зустрів фундатор ліцею Сергій Васильович Романовський, який разом з Наталією Миколаївною Гордєєвою з 1972 по 1991 р.р. працювали в рамках програм СРСР за міждержавним науковим обміном в університетських та наукових центрах Західної Європи.Ліцей «Інтелект» м. Києва був створений з метою виправлення ситуації, пов’язаної з низьким рівнем підготовки абітурієнтів, які вступають до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».У ліцеї 11 предметів викладаються англійською мовою кваліфікованими викладачами за авторськими навчальними посібниками і методичними розробками. Із учнями одного класу працюють різні викладачі. Це може бути 3-5 спеціалістів англійської мови.Із 1 по 11 клас учні мають практику англійської мови в інших країнах. З 2013 року ліцей є учасником програми CAMBRIDGE UNIVERSITY SCHOOL.Створений відповідний програмний продукт, який дозволяє проводити комп’ютеризоване тестування з використанням локальної комп’ютерної мережі ліцею, а також здійснювати процес тестування учнів дистанційно через мережу Інтернет, використовуючи web-сервер ліцею.На сайті ліцею “Інтелект” викладено відеолекції з математики доцента, кандидата фізико –матетатичних наук Олександра Анатолійовича Миронця.Учні мають можливість прослухати відеолекцію і після цього, пройшовши тестування з відповідної теми, оцінити рівень отриманих знань і, в разі потреби, повторити процедуру знову. Якщо після цього в учня виникають проблеми, які він не може вирішити в режимі самоосвіти та самотестування, то для нього передбачено надання допомоги у вигляді очних консультацій з викладачами та проведення консультацій з використанням Skype-технології.Завдяки цьому якість підготовки абітурієнтів різко зросла. Вони нагороджені грантами на отримання безкоштовної освіти в університетах Австралії, Індії, Великобританії, Канади, Бельгії, США, Франції, Нової Зеландії, Швейцарії, Ірландії, Японії, ФРН, Росії, Норвегії, Італії.
Створено 06.06.19
Альбом університета