ІННОВАЦІЙНI ШКОЛИ ЧЕРКАЩИНИ

Боярка, 2019

18 квітня 2019 року відповідно до плану роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації методистами Н. І. Воскобойнік, О. І. Замулко, С. І. Чирковою організовано виїзний семінар «Впровадження технології управління якістю освіти в ЗЗСО».Учасниками семінару стали директори шкіл, які працюють за обласною цільовою програмою ««Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року», директори гімназій, ліцеїв, колегіумів, працівники інституту.Директор Боярського академічного ліцею «Гармонія» Київської області Світлана Миколаївна Сушко ознайомила гостей з освітньою системою навчального закладу, основними напрямками роботи.Найбільше зацікавило відвідувачів питання профільного навчання учнів старшої школи, що передбачає вибір кожною дитиною декількох предметів навчання у профільних динамічних групах, а саме: українська мова та література, математика, англійська мова, історія України, географія, економіка, правознавство, біологія, хімія.Більш досконало висвітлила це питання заступник директора з навчально – виховної роботи Тамара Миколаївна Філь. Тамара Миколаївна розповіла про те, що кожен учень старшої школи самостійно обирає профільні групи відповідно до своїх потреб для вступу до вищого навчального закладу. На навчання у динамічних групах з обраних дитиною предметів, відводиться у два рази більше годин, ніж в академічних класах. Учні мають право і можливість змінювати профілі, оперативно реагуючи на проведення вступної компанії вищих навчальних закладів або зміни своєї майбутньої професії, обрати індивідуальну освітню траєкторію.
Створено 04.06.19
Альбом університета